Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenérka - cvičitelka roku 2020

19. 4. 2021
Vážení sportovní přátelé,
v příloze Vám zasíláme výzvu k nominacím na Trenérku / cvičitelku roku 2020. Ve výzvě naleznete odkaz na on-line formulář, do kterého se nominace vyplňuje a přímo odešle pořadateli.
Jedná se o každoroční akci Komise rovných příležitostí Českého olympijského výboru, vrcholící slavnostním setkáním úspěšných dobrovolných i profesionálních trenérek a cvičitelek, na kterém převezmou ocenění za svoji práci za přítomnosti nejvyšších představitelů českého sportu.
Nominace mohou podávat okresní a krajská pracoviště ČUS a národní sportovní svazy. Každoročně se oceňuje kolem třiceti osobností. Je proto pravděpodobné, že při podání dvou nebo více kandidatur bude úspěšná maximálně jedna.
Do nominačního formuláře prosím vyplňte do rubriky Kontaktní osoba nejen jméno, ale krátce i název vaší organizace (např. OS ČUS Kolín).
 
V případě dotazů kontaktujte Český olympijský výbor prostřednictvím e-mailu info@olympic.cz nebo telefonu +420 271 730 622. 
 
Prosím respektujte uzávěrku nominací - 31. května 2021.