Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovec a sportovní kolektiv Zlínského kraje 2018

5. 2. 2019

 “Sportovec a sportovní kolektiv Zlínského kraje” za rok 2018

Návrhy na ocenění je možno zasílat na Odbor školství, mládeže a sportu krajského úřadu, a to nejpozději do 28. února. Kromě standardních kategorií bude i letos udělena Cena občanů a Cena hejtmana Zlínského kraje. 

Vyhlašované kategorie

  • nejúspěšnější sportovec jednotlivec
  • nejúspěšnější sportovec jednotlivec do 18 let
  • nejúspěšnější handicapovaný sportovec
  • nejúspěšnější sportovní kolektiv
  • nejúspěšnější trenér
  • Cena fair play

Nominovat lze sportovce s platným registračním průkazem umožňujícím startovat za sportovní organizace se sídlem ve Zlínském kraji, dále reprezentanty ČR s trvalým pobytem ve Zlínském kraji a trenéry s působností na území Zlínského kraje.

Výzva k předkládání nominací, která obsahuje více podrobných informací, i nominační formuláře pro všechny kategorie jsou zveřejněny na webu Zlínského kraje.