Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oznámení k anketě „Nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy okresu Kroměříž“ za sezonu 2019

2. 4. 2020

Informace k anketě sportovců okr. Kroměříž za rok 2019

Oznámení k anketě „Nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy okresu Kroměříž“ za sezonu 2019

 

VV OS ČUS Kroměříž oznamuje všem zainteresovaným, sportovcům, kteří se umístili v anketě a také dárcům a sponzorům, kteří přispěli na zabezpečení celé akce, že slavnostní vyhlášení výsledků ankety, které se mělo uskutečnit 20.3.2020, se vzhledem k vyhlášené karanténě odkládá na nezbytně nutnou dobu. O novém termínu slavnostního vyhlášení výsledků ankety budeme včas informovat.

Touto cestou chci poděkovat všem, kteří byli nápomocni tuto akci zabezpečit, a to firmám AGMI s.r.o., Česká unie sportu, J+K Building s.r.o., K +S Stavební s.r.o., Kružík s.r.o, MALCOLOR s.r.o., Pneu Servis Hrabal s.r.o., SPORT Construction a.s., VAK Kroměříž a.s., VW Wachal a.s. a městu Kroměříž

                                                                                                                                                                         Mgr.Pavel Urban, předseda