Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj klub 2020

7. 10. 2019

 

MŠMT zveřejnilo výzvu v programu MŮJ KLUB na rok

2020 http://www.msmt.cz/sport-1/vyzva-muj-klub-2020

Termín podávání žádostí je do 18. listopadu 2019.

Ve Výzvě na rok 2020 nejsou významné změny oproti loňské Výzvě. Je tedy z větší částí možné využít manuál, který byl z ústředí zaslán v loňském roce. Malá změna se týká uznatelných nákladů, kdy je omezena hodinová sazba max. 300 Kč za hodinu v rámci dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP a DPČ).

Dále se nyní dokládá jmenný seznam dětí do 23 let na předepsané příloze (excelovský soubor). Tento soubor zároveň slouží jako kalkulačka k výpočtu maximální možné dotace, o kterou klub může žádat. Na druhém listu tohoto souboru je Rozpočet, který se vyplňuje na částku maximáln&ia cute; možné dotace či nižší, o kterou klub může žádat. K doložení jmenného seznamu doporučujeme znovu využití Informačního systému ČUS. Návod k využití IS ČUS přidáváme v příloze.

Upozornění !  Ve Výzvě v bodě 20.1 v dodání vypořádání je chyba v termínu, kdy namísto roku 2021 je tam rok 2020.  Na tuto skutečnost bylo MŠMT upozorněno.

 

Výzva Můj klub 2020    

Manuál k využití IS ČUS k exportu členské základny