Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODĚKOVÁNÍ Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za dotaci v roce 2017 z Programu III

7. 2. 2018

Touto cestou chceme velmi poděkovat Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, které nám i v roce 2017 opět přispělo ze státního rozpočtu částkou 190.000 tis. Kč na organizaci sportu v našem klubu a to především mládežnického sportu.

msmt_logotyp_text_cmyk_cz.jpg

Tato částka je pro naše servisní centrum sportu při OS ČUS Kroměříž velmi podstatná, jsme za ni rádi a také díky ní jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace) zajistit servis pro sdružené TJ/SK a ostatní.

Pevně doufáme, že nám MŠMT zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                         OS ČUS Kroměříž z.s.